İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi

İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi

4562 Sayılı OSB Kanunu gereğince 16.Kasım 2000 Tarihli ve  19 Sicil numaralı ile Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından Organize Sanayi Bölgesi olarak kabul edilmiştir. Arazimiz Tuzla Belediye sınırları içerisinde yer alıp, 1/1000 ve 1/5000 ölçekli imar ve 1/25000 ölçekli nazım imar planlarında sanayi alanı olarak düzenlenmiş ve imar planları Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

Tuzla Organize Sanayi ,Tepeören Köyü sınırları içinde, Tuzla merkeze 25 km , hava limanına 15 Km mesafededir. Eski Ankara-İstanbul karayoluna cephelidir. Etrafında Maret, Isuzu, Honda, Boya ve Vernikçiler ile , Mermerciler OSB ve Kimyacılar OSB mevcuttur.

Organize Sanayi Bölgemiz 640.000 m²’lik alana sahiptir. Bunun 430.000 m²’si sanayi alanı, kalanı yol ve yeşil alandır. İTOSB Alt yapısının tamamı yol kaplaması bozulmadan tamamlanmış tek bölge statüsündedir. İTOSB’lular inşaata başladıkları an ihtiyaçları olan elektrik, su, telefon,internet, kanalizasyon ve doğalgaz gibi alt yapı hizmetlerinden yararlanmaktadırlar, yatırım teşvik desteği sürmektedir.

Daha önce Ruhsat Harçlarının alımını durdurarak bu alanda İstanbul da bir ilki başlatmış olan Bölgemiz bu konu da da farklılığını ortaya koyarak, haksızlık yapmamak adına daha önceden alınan Ruhsat Harçlarını da iade etmiştir. Verilen bu hizmetlerin bedellerini yasa gereği OSB’lerin alma yetkisi olmasına rağmen, Bölgemizde yatırıma başlayan üyelerden hiç bir Ruhsat Harcının alınmaması ve üyelerin ödemesi gereken plan ve projelerin onaylanma giderlerinin karşılanması diğer Organizelerde olmayan ve Yatırımları teşvik etmek anlamında örnek oluşturan bir karar olarak uygulanmasına devam edilmektedir. İnşaat ruhsatlarının yanı sıra, İnşaatını tamamlayan işyerlerinin “İskan” ları ve faaliyete geçen İş yerlerinin de “İş Yeri Açma ve Çalışma Ruhsat”ları hiçbir aksamaya yol açmadan verilmekte, bu ruhsatlar için de hiçbir harç alınmamaktadır.


İTOSB; mantar gibi gelişen çarpık sanayileşmenin yol açtığı çevre kirliliğini önlemek, sanayiyi disipline edebilmek amacıyla kurulmuş, 2 yıl gibi kısa sürede tüm alt yapısını tamamlayan, gerek insan sağlığını ve doğayı tehdit eden çevre ve hava kirliliğini önlemedeki başarısı ve gerekse de 20.000 adet ağacı ile yeşilin endüstri ile dost olduğu bölgede ilk OSB olmuştur.
Üretim olarak karma sanayi grubunda olan Organize Sanayi Bölgemiz, çevreye zarar vermeyen üretimlere izin vererek çevreci bir OSB olma konusundaki kararlılığını aynı duyarlılıkla sürdürmektedir. tuzla nakliye firmaları,tuzla nakliyeciler sitesi,tuzla nakliyeciler kooperatifi,tuzla nakliye ambarları,orhanlı nakliyeciler sitesi,tuzla nakliyat,tuzla nakliye ambarı,tuzla nakliye şirketleri

Kalite, Güven ve Saygının Adresi
(7/24): 0541 623 69 22
Çağrı hattı: 0850 304 304 6

Tuzla Ağır Nakliyat , çağımızda nakliye hizmetleri büyük bir sektör durumuna geldi. Tuzla Ağır Nakliye firmalarına güvenmek ise en büyük sorun çünkü; nakliye firmalarının işlerini ne kadar ciddiye aldıklarıyla yakından ilgileniyoruz. profesyonel olmayan kuruluşlar çoğu zaman önemli sorunlara neden olabiliyor. Ağır İş Makinalarının, ve teknelerin taşınmas titizlik isteyen bir meslek. büyük ebatlı yükler bazan de çok aşırı kıymetli varlıklar olabilmekte. türüne ve cinsine göre taşınması gerekir. Bu işlemler taşınma sahibi kişi için çoğu zaman kolay değildir. Bu nedenden dolayı nakliye firmaları ciddi hizmetler sunar. Ağır Nakliye firmalarından destek almak daha faydalıdır.Bu nedenle profesyonel hizmet sağlayan firmalar önemli bir kolaylık ve konfordur. Bu sayede taşınma, kişiler için sıkıcı bir sıkıntı olmaktan çıkar.

Tuzla OnNAk Ağır Nakliye konusunda bir firmanın uzman olması ve müşteri isteklerinin tam ve eksiksiz karşılanması en büyük özellik olmalı. ters takdir de taşınma problemi herkes için bir kabusa dönüşebilir., gereksiz tartışmalar, süre kaybı, maddi ve manevi birçok kayba sebep olur. En yoğun karşılaşılan hal ise firmanın sorumluluğu üstlenmemesi olabilir. gibi durumlarda kuruluş garanti vermeye yanaşmaz, nakil sırasında yaşanan kazalar, taşıma işlemi meselesi için ki gecikmeler ve bu gibi oldukça çok istenmeyen hal kişiler için epey bir can sıkıcıdır. Her konu hakkında uzman kişileri veya kurumları tercih etmek en doğrusu fakat özellikle nakliye konusu için da çalıştığınız firmanın gerçekten çok aşırı iyi olması gerekiyor.

Kalite, Güven ve Saygının Adresi
(7/24): 0541 623 69 22
Çağrı hattı: 0850 304 304 6

Tuzla Ağır Taşımacılık hizmetleri uzun süren, çok fazla çok efor gerektiren, pahalı yahut sinir bozucu bir iş olmamalı. Bu işte tecrübeli ekip  güvenli bir şekilde toplasın ve naklini gerçekleştirsin. Verilen emek karşılığında ödeyeceğiniz para emin olun çok değil. Toplama ve atama sırasında en küçük Makina bile zarar görmeyecek.

Tuzla  Ağır Nakliyat yaptırmak istediğiniz firma ile mutlaka önceden detayları konuşun. Alacağınız hizmetin kalitesinden emin olun. Firmaların profesyonellikleri ilk intibalardan ve dialoglardan kendini belirgin eder. Bu nedenden dolayı maliyet hesabına değil firmaya odaklanmak en iyisidir.

Bir çok müşterimiz ekonomik diye kalitesiz firmalarlla ciddi problem yaşamışırtır, Oysa firmamızdan size yapılan saygılı muamelelerden emin olamayabilirsiniz.  En doğrusu riske girmemek ve doğru ağır nakliye firmasını bulmak.  Bu biçimde emin olun süre ya da para kaybetmemiş olacaksınız. En önemlisi de sinirleriniz yıpranmamış olacak. Taşımaktan ve nakliye firmalarından korkmayın. Doğru seçimlerle hayatınız hep yolunda gidecektir.

Gelişen sanayi kolları ve çeşitli ağır sektörler içinde, bir malzemenin bir noktadan başka bir noktaya taşınması, çoğu zaman sıkıntı yaratmasa da; malzemeler eğer gereğinden fazla ağır ya da hacimli ise, lowbed taşımacılık konusunda uzman bir şirket ile çalışılarak nakliye işini güvenle idare etmek gerekmektedir. Gerek yurt içinde, gerek ise yurt dışında, bu tarz taşımacılık işleri büyük bir önemle yapılmaktadır.

Tuzla Lowbed Taşımacılık İşlerinde Titiz Uygulamalar

Bilhassa ağır makine ve enerji sektöründe ihtiyaç duyulan lowbed taşımacılık, nakliye alanında uzman ve bu tip özellikli malzemelerin taşınmasında tecrübeli personeller ile gerçekleştirilirse, daha doğru ve profesyonel sonuçlar alınmış olur. Çünkü ağır nakliye taşımaları, hem yükleme, hem de indirme esnalarında titizlikle çalışılması gereken işleri bünyesinde barındırmaktadır.

Tuzla  Ağır Makine ve Enerji Sektörü İçin Taşımacılık

Öte yandan lowbed taşımacılık hususunun bu denli önemli olmasının altındaki bir başka neden ise, bu derece ağır ve hacimli malların gümrüklerde takılarak projeleri yavaşlatmaması için, uygun uzmanlar ile mühendislik çalışmaları kapsamında nakliye işlemlerinin yürütülmesinden ileri gelmektedir. Zaman mefhumu, taşımacılıktaki en önemli prensiplerden biridir.

Kalite, Güven ve Saygının Adresi
(7/24): 0541 623 69 22
Çağrı hattı: 0850 304 304 6

Lоjіstіk  ve komple  tаşımаcılık  hizmeti  bünyesinde  Türkiye  gеnеlindе  nakliye hizmeti sunan Tuzla  OnNak Taşımacılık sektöründe liderdir.Nakliye hizmetinde Tuzla  Taşıma OnNak  müşterilerine güven vermeye devam etmektedir.

TIR  kelimesi  Fransızсada  “Uluslаrаrаsı  Karaуolu  Taşımacılığı”  аnlаmınа  gelen    “Trаnsports  Intеrnatіonaux  Routierѕ”  kelimelerinin  bаş  hаrflerіnden  oluşmuş  eş  kısaltmadır.   Lojistik  komрle  taşımaсılık  hizmeti  çerçevesіnde      vilayetlere    ilçеlеrinе  kоmple  TIR  nakliуat  hizmеti  dе  sunmaktadır.  Buna  göre iytiyaçlarınız doğrultusunda size seçenekler sunar.

Tuzla  OnNak AN Taşımacılık İle Komple  Yük Taşımacılığı  

OnNak ANTaşımacılık  Türkiye’nin  her  noktaѕına    kаmyon, kırkayak, TIR,  vs  komрlе  araç  ihtiyaçlarınızı  seri bir şekilde cevap vermektedir

Yükleme bilgileriniz bize ulaştığında ihtiyaç duyulan araç tipi belirlenir .Araçlarımız yükleme yapılacak adresinize anlaşılan zaman içinde ulaştırılır,.

OnNak AN Taşıma Türkiye’de nakliye sektörüne yeni bir vizyon getirmek amacıyla şirketimiz 1992 yılında İstanbul merkezli Tuzla  Şubesiyle sektöründe lider bir firma haline gelmiştir.

OnNak Taşıma’ temel prensip olarak, ürünlerimizin sigortalı şekilde teslim alınmasından, sorunsuz olarak varış noktasındaki müşterinize zamanında teslim edilmesi en çok üstünde durduğumuz konudur.

Kalite, Güven ve Saygının Adresi
(7/24): 0541 623 69 22
Çağrı hattı: 0850 304 304 6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ozyaman Ağır Nakliyat
Ozyaman Ağır Nakliyat
Merhaba\ Nasıl Yardımcı Olabiliriz? How can I help you?
Just Now
Hemen Ara Fiyat Öğren!